Зборівчани побували на підприємстві європейського зразка

4За сприяння Зборівського районного центру зайнятості та ініціативи ТзОВ «Електроконтакт Україна» відбувся День відкритих дверей на виробництві.

«Підприємство з іноземними інвестиціями, що займається виготовленням електричного устаткування до автомобілів «ВМW», «Мерседес», «Опель», «Ауді», зараз нарощує обсяги виробництва, створює нові робочі місця, тому потребує додаткових робочих рук», – повідомив начальник відділу по роботі з персоналом товариства Олег Война.

Він презентував професію монтер кабельного виробництва, ознайомив екскурсантів з умовами праці та її оплати, системою заохочувальних бонусів. Детально зупинився на процедурі оформлення трудових відносин, умовах зарахування працівників у штат, а також розповів про преференції для працюючих.

«Постійно працюємо над запровадженням інноваційних методів у виробництві, дбаємо про соціально-побутові аспекти, на заводі працює їдальня, медпункт. У перспективі підприємство хоче розширювати виробничі потужності, збільшуючи штат до 1000 робочих місць. Також на підприємстві приділяється велика увага питанням стажування та навчання, зокрема, виробничому та інноваційному менеджментам, вивченню іноземних мов (англійської та німецької), – додав Олег Война. – Компанія готова розглянути питання організації довозу працівників з населених пунктів, де складна транспортна доступність».

Безпосередньо у ТзОВ «Електроконтакт Україна» 45 безробітних зборівчан мали нагоду побувати в цехах та побутових приміщеннях, побачити робочі місця працівників, зокрема, й осіб з інвалідністю, гарні та чисті гардеробні приміщення, санвузли, кімнати для прийому їжі тощо; поспілкуватися з представником роботодавця щодо подальшого працевлаштування.

Вам також може сподобатися