Фото 16 річних тернопільських школярок зворушили Литву

divka_146781352661Фотографії юних тернополянок 16-річних Анастасії Зазуляк та Юлії Озерової увійшли в кращі роботи восьмого міжнародного конкурсу з фотографії «Молода людина в XXI столітті-2016».

Анастасії Зозуляк за фото “Solar Twins” отримала спеціальний приз. Фотоконкурс проводить Каунаський молодіжний медіа центр під патронатом Союзу фотохудожників Литви. У березні 2016 році у конкурсі прийняли участь 168 фотографій із 16 країн. Найкращі фото традиційно публікують в популярному фотоальбомі “Young people in the 21st century”. На конкурс приймаються фото від учасників віком від 15 до 25 років. Основною вимогою до знімків є прояв індивідуального підходу, а також творчої ініціативи і розкриття актуальних проблем сучасної молоді в соціумі, пише tenews.

Анастасія і Юля займаються у фотостудії “Ікс-позиція” в КЗ ТМР “Станція юних техніків”. Керівник студії Василь Стрижко зворушливо написав на своїй сторінці у ФБ: «Я не можу не радіти здобуткам своїх вихованок. Вони в мене заслужені… Вони неодноразові переможці всеукраїнських та міжнародних фотоконкурсів… Це наші діти, це наша гордість, це наші реалії, це наше майбутнє! Настя Зазуляк, та Юлія Озерова! Тернопілля пишається вами».

divka1

Джерело: tenews

Вам також може сподобатися