Американський інвестор зацікавився сміттєзвалищем в Малашівцях

malasНа Малашівецькому полігоні готовий працювати американський інвестор. Про це розповів очільник міста Сергій Надал. За його словами, підприємець зможе проводити заходи по дегазації. Таким чином підприємство може перетворювати шкідливий звалищний газ  у дешеву електроенергію. Більше того, це будуть додаткові робочі місця для мешканців Малашівців та Тернополя.

Наразі ж сміттєзвалищем займається міська рада. Щороку на рекультивацію з міського бюджету виділяють 1 мільйон гривень. Також виділяють кошти і на місцеве населення.

На звалищі постійно працює техніка, яка трамбує привезене сміття та засипає його сумішшю з кар’єру. Міська рада вивчала цей досвід у Польщі, Угорщині та Австрії.

–          Після закріплення за містом території полігону ми отримаємо юридичне право робити там відповідні заходи по дегазації. Хочу підкреслити, що вже є американський інвестор, який готовий на Малашівецькому полігоні «витягувати» газ, який є дуже небезпечним. Це підприємство може перетворювати газ у дешеву електроенергію. Більше того, це будуть додаткові робочі місця для мешканців Малашівців та Тернополя, – заявив Сергій Надал.

Вам також може сподобатися