Сьогодні АТОвці знову пікетуватимуть ректора ТНЕУ

krysaУ понеділок, 11 липня, учасники АТО знову планують здійснити візит до ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого. З’ясувалося, що протягом трьох тижнів керівник навчального закладу так і не передав до міської ради пакет документів щодо земельної ділянки на вул. Львівській.

Близького місяця тому в університеті відбулися збори колективу, на яких було прийнято рішення, що заклад не заперечує проти передачі земельної ділянки, яка належить закладу, учасникам АТО під будівництво. Однак вже тоді активісти мали сумніви щодо того, чи справді справа просунеться далі офіційних заяв. Мовляв, заклад не заперечує, але й не вказано, що передає, повідомляє Репортер.

З’ясувалося, що протягом трьох тижнів керівництво університету мало передати у раду пакет документів, але так і не зробило цього. Як стало відомо активістам, найближчим часом ректор Андрій Крисоватий збирається у тривале відрядження за кордон, тому справа знову затягується.

Аби нагадати ректору про всю серйозність своїх намірів, учасники АТО збираються нанести йому візит і з’ясувати, коли заклад нарешті передасть документи на землю.

Нагадаємо, що з вересня минулого року учасники АТО добиваються виділення земельних ділянок на вул. Львівській під індивідуальне будівництво. За останніми даними, у черзі в земельному відділі міськради Тернополя перебуває понад 1300 бійців. Учасники АТО стверджують, що вищий навчальний заклад затягує процес передачі ділянок. Нещодавно активісти навіть розгорнули наметове містечко під його стінами. Рішенням зборів колективу АТОвці були не задоволені, тому транспорт з інвентарем обіцяли не розвантажувати.

Джерело: Репортер

Вам також може сподобатися