На Тернопільщині тривають перевірки на законність користування субсидіями

subsyidyiya567-620x330Нагадаємо, з першого липня зросли тарифи на енергоносії. Відтак за комунальні послуги жителям краю доведеться платити більше. Особливо відчують подорожчання енергії особи із середнім та вище середнього достатком. Всім іншим держава обіцяє субсидії.

Нині на Тернопільщині субсидіями користується 187 тисяч домогосподарств, це більше половини жителів краю. Кількість користувачів останнім часом дещо зменшилася, повідомляє зз. Це пов’язано з неопалювальним періодом. Також тривають перевірки на законність користування субсидіями.

«Претендувати на користування субсидіями можуть всі, хто не робив покупки упродовж останнього року вартістю 50 тис. грн. Якщо були такі витрати, субсидія не призначається. Минулого року у користуванні субсидіями було виявлено порушень майже на 400 тис. грн., було виявлено, коли громадяни показували недостовірну інформацію. Міністерство фінансів України провело верифікацію та дало нам списки групи ризику одержувачів соціальних виплат, по яких ми проводимо перевірки. Якщо людина у цього списку, це ще не означає, що для неї буде обов’язково припинена субсидія. По кожному індивідуальному випадку буде працювати соціальний інспектор. Кількість порушень зростає, бо, нажаль, є категорія громадян, які хочуть незаконно отримувати субсидії. Громадяни, які чесно показують всі свої доходи, не повинні боятися ніяких перевірок, для них програма субсидій буде далі діяти», – відзначив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський.

Штрафів за незаконне користування субсидіями нині немає. Однак порушників змусять повернути державі використані кошти.

Джерело: zz.te.ua

Вам також може сподобатися