Більше двохсот правоохоронців Тернопільщини стежать за безпекою прочан у Зарваниці

PM634image001Оперативний штаб, камери спостереження в режимі онлайн, радіозв’язок, бригади швидкої допомоги територіального медичного об’єднання МВС в Тернопільській області, а також польова кухня – усе це організували правоохоронці краю задля безпечного перебування прочан під час загальнонаціональної прощі до Зарваниці.

Заступник начальника Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Руслан Балик каже, що правоохоронці до прийому гостей готові. Допомагають правоохоронцям представники громадських організацій та козацтва.

– Вся територія розбита на сектори, де чергують поліцейські та бійці роти спецпризначення “Тернопіль”. Забезпечують наші правоохоронці також і порядок на автошляхах. Стежать за територією і представники служби надзвичайних ситуацій. Вся інформація акумулюється в нашому оперативному штабі. Звідти ми відстежуємо і загальну ситуацію – камери відеоспостереження розміщенні по всьому Марійському центрі, а одна знаходиться у найвищій точці – на дзвіниці.

Спокій та добробут прочан – одне з основних завдань не лише для правоохоронців, але й для керівництва краю. Голова облдержадміністрації Степан Барна каже, що вони зробили усе від них залежне, аби люди почувалися комфортно та в безпеці.

– Зарваниця — це не лише духовний центр, а й центр єднання українства не залежно від політичних переконань, об’єднань чи рухів. Тому дуже важливо, аби цьогорічна проща відбувалася під егідою молитви за мир, єдність, українську армію, за нашу спільну перемогу над ворогом, — підкреслив Степан Барна. – Зараз головне наше завдання — забезпечити охорону порядку, безпеку прочан, харчування, а також вирішити питання з облаштуванням побуту прочан. Для нас прочани – це найважливіші гості, які повинні залишити після закінчення заходу лише позитивні спогади про Тернопілля.

Триватиме загальнонаціональна проща два дні – 16 та 17 липня. Цього року на Теребовлянщині в Марійському центрі очікують близько ста тисяч прочан з усіх куточків України, а також з Італії, Іспанії, Португалії, Франції.

Вам також може сподобатися