ФК “Тернопіль” зазнав поразки

1408957059_futbol2ФК “Тернопіль” поступився краматорському “Авангарду” 0:1. Тернополяни далі посідають останнє місце в турнірній таблиці. Шанси змінити ситуацію залишаються – попереду ще 12 матчів у чемпіонаті. Але без перемог зберегти прописку в першій лізі не вдасться.

Найближчу гру ФК “Тернопіль” зіграє 8 квітня, у Чернігові проти “Десни”, яка наразі у чемпіонаті займає третє місце.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися