Як зміниться курс долара в Україні: прогноз аналітиків на тиждень

1383224343_dollars11Офіційний курс долара і його вартість на міжбанку може піднятися до 25,6 гривні, вважають в «Альпарі»

В Україні за минулий тиждень курс долара виріс з 25,49 до 25,55 гривні. Середні курси купівлі/продажу долара на готівковому ринку в банках виросли за тиждень з 25,38/25,63 до 25,43/25,68. Таким чином, покупка і продаж зросли на 0,2%. На новому тижні помірне зниження гривні продовжиться, прогнозує старший аналітик «Альпарі» Вадим Іосуб. Офіційний курс долара і його вартість на міжбанку може піднятися в район 25,6 гривні.

«На цього тижня помірне зниження гривні може продовжитися. Офіційний курс долара і його вартість на міжбанку може піднятися в район 25,6 гривні, а готівковий долар в банках буде котируватися близько 25,5/25,7 гривень», – зазначає аналітик.

Як нагадує експерт, агентство Moody’s Investors Service підвищило рейтинги України в національній та іноземній валюті на один щабель, з Caa3 до Caa2, змінивши при цьому прогноз зі «стабільного» на «позитивний».

Основною причиною підвищення рейтингу став загальний вплив структурних реформ в Україні, які можуть допомогти країні впоратися з борговим навантаженням. Крім того, агентство відзначило поліпшення позиції країни на зовнішніх ринках. У той же час інші два провідних рейтингових агентства світу з «великої трійки», Fitch і Standard&Poor’s, поки зберігають виставлену навесні цього року рейтингову оцінку України на рівні B-, зі «стабільним» прогнозом.

Нагадаємо, раніше сайт «Сегодня» писав про те, як і чому зміцнилася гривня в 2017-му. Так, з початку року курс долара в Україні знизився з 27 до 26,2 гривень. Основна причина для зміцнення української валюти – високі виручки від аграрної продукції. Крім того, агрокомпанії заводять в країну виручку для того, щоб провести посівну.

Джерело: ukr.segodnya.ua

Вам також може сподобатися