Незабаром економним тернополянам почнуть виплачувати гроші

subsiБільше 130 тисяч отримувачів субсидій на Тернопільщині  мають право на монетизацію. Гроші виплачуватимуть восени. Щоб отримати їх, до першого вересня було необхідно заповнити заяву в управлінні соціального захисту населення. Відтак вчора був останній день подачі таких заяв.

У Тернополі за монетизацією зекономлених субсидій звернулося до десяти тисяч сімей. Наразі служба соціального захисту опрацьовує звернення. Через кілька тижнів розпочнеться видача коштів.

«Компенсації будуть такими: електричне опалення – еквівалент вартості 150 кіловат електрики – це до 135 грн. Індивідуальне газове опалення – еквівалент вартості 100 кубів газу – це до 700 грн. Заяву на монетизацію субсидії було потрібно встигнути подати до осені. Завершився процес подачі заяв на монетизацію субсидій 31 серпня. У вересні таких заяв не прийматимуть», – кажуть в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради.

До слова, восени розпочнеться перерахунок субсидій на опалювальний період. Процедура додаткових звернень від жителів краю не потребує.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися