Вартість проїзду у маршрутках і тролейбусах зросте в жовтні та січні

T_karta_2017З 1 жовтня проїзд у маршрутці коштуватиме 5 грн, а в тролейбусі 4 грн. А з 1 січня – 6 грн у маршрутках та 5 грн у тролейбусах, якщо розраховуватись готівкою.

Для тих, хто має картку тернополянина, вартість проїзду залишиться та сама.

Соціальна картка тернополянина почне функціонувати з 1 жовтня. Тоді й запровадиться диференційований тариф для громадського транспорту. При використанні персоніфікованого електронного квитка або проїзного квитка тариф на проїзд залишиться незмінним. А при розрахунку готівкою за проїзд доведеться заплатити більше.

– Для власників картки тернополянина вартість проїзду у громадському транспорті не зміниться. У тролейбусі – 3 гривні, маршрутному таксі – 4 гривні, – повідомив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. – Без картки з 1 жовтня вартість зросте на гривню. А вже з нового року буде впроваджено трьохрівневий тариф. Тобто, розрахунок готівкою – на 2 грн дорожче, простий електронний квиток, який може придбати будь-хто, – на 1 гривню дорожче, а з персоніфікованою карткою тернополянина ціна залишиться незмінна – 4 грн за маршрутку та 3 грн за тролейбус .

Пільговики з карткою тернополянина і надалі їздитимуть безкоштовно, а учні та студенти матимуть знижку 50%.Ті пільгові категорії громадян, які не встигнуть оформити до жовтня картку, ще до Нового року зможуть їздити у громадському транспорті міста за посвідченням.
Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися