На “Громадський бюджет” в Тернополі подали 65 проектів

60664main_0917У Тернополі завершили прийом проектів на “Громадський бюджет”. Загалом було подано 65 ідей на суму майже на 39 мільйонів гривень.

Наразі усі проекти допущені до розгляду номінаційного комітету. Вони перевірять проекти на дотримання усіх норм і лише після цього розпочнеться голосування за обрані проекти.

Голосувати за найкращі ідеї цього року зможуть лише тернополяни.

Нагадаємо, що у 2018 році на реалізацію проектів «Громадського бюджету» передбачено 9 млн. 400 тис. грн. Голосування за проект триватиме з 24 жовтня по 7 листопада 2017 року.

– Цьогоріч основний акцент робили на тому, щоб проекти носили загальноміський характер, – розповіла в ефірі канала ІНТБ начальник  відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Мар’яна Зварич. – Дуже багато проектів є пов’язані з облаштуванням різної інфраструктури. Зокрема, є проекти  спортивної тематики. Це і  облаштування спортивних майданчиків і дитячих майданчиків. Також у “Громадському бюджеті” серйозно представлена сфера ЖКГ, освітня та інформаційна сфери. Подані кілька проектів про організацію різних заходів у місті, популяризація Тернополя.

Вам також може сподобатися