Після аварії на Тарнавського, де авто збило школяра, тернополяни активно взялись підписувати петицію

lezhachiepolitceyskieМешканці міста вимагають на вулиці Тарнавського встановити “лежачий поліцейський”. Станом на сьогодні, 17 листопада, тернополяни уже зібрали 128 підписів із 300 необхідних.

Про це йдеться на сайті єдиної системи місцевих петицій.

“Зважаючи на ДТП, що регулярно відбуваються по вул. Г. М. Тарнавського, пропоную встановити біля зупинки «11 школа» технічний засіб організації дорожнього руху для примусового зниження (обмеження) швидкості руху транспортних засобів. А саме: штучну нерівність (піднесення) на проїзній частині, по-іншому — лежачий поліцейський (англ. Speed bump).

Варто наголосити, що на цій ділянці дороги встановлені такі знаки: «Обмеження швидкості» (3.29. Обмеження максимальної швидкості), «Увага – діти!» (1.33. Діти), «Небезпечна ділянка» (1.39. «Інша небезпека (аварійно небезпечна ділянка)», проте деякі водії не звертають уваги на ці знаки, через це трапляються регулярні ДТП”, – зазначається у петиції.

Додамо, що тернополяни зареєстрували петицію ще до того, як трапилась ДТП на Тарнавського. Підписати петицію мешканці міста мають змогу ще впродовж 23 днів.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися