Працівники управління поліції охорони Тернопільщини почали працювати по-новому

52З першого грудня управління поліції охорони в Тернопільській області почали працювати відповідно до нових стандартів. Правоохоронці УПО разом з патрульною поліцією та групами швидкого реагування ГУНП забезпечують громадську безпеку та публічний порядок.

Окрім виїзду на спрацювання гарячої кнопки та сигналізації на ввірених їм об’єктах, поліцейські охорони відтепер реагуватимуть та відпрацьовуватимуть сигнали по спецлінії “102″.

– Це повязано з тим, що поліція охорони теж поліція і ми зобовязані виконувати не лише охорону відповідно наших договорів, а й реагувати на виклики по лінії 102. Зменшиться навантаження на патрульну поліцію та групи швидкого реагування ГУНП, – розповідає начальник УПО в області Роман Лихота.

На сьогоднішній день територію Тернопільській області патрулює 12 груп реагування. Чотири з них працюють в обласному центрі, а 8 патрулюють райони і так само реагують на виїзди по лінії “Цунамі”.

Всі наряди, каже Олексій Дзюра, заступник начальника управління поліції охорони, оснащені новітньою технікою, яка дозволяє в системі Національної поліції отримувати завдання і в найкоротший термін їх виконувати.

– Це телекомунікаційна система Цунамі, яка дозволяє нарядам поліції охорони терміново виїжджати на будь-які події, які стаються на території нашої області. Від чергового спецлінії “102″ поступає завдання і ми на планшеті одразу ж його отримуєм, відпрацьовуєм і слідуєм на місце призначення. Тут встановлені джі-пі-ес карти, на яких ми бачимо місце події, бачимо початкову інформацію: про особу, яка її подала, мобільний телефон, кроротенька інфа про подію. Ми, підїжджаючи до місця події, уже орієнтуємося, яка подія трапилася і на що потрібно звертати увагу.

Кожен працівник поліції охорони, який нестиме службу у складі груп реагування, пройде двотижневе навчання у вищих навчальних закладах. Після цього вони разом з патрульною виїжджатимуть на спільні чергування для обміну досвідом.

Вам також може сподобатися