У Тернополі за 80 мільйонів хочуть купити півсотні європейських автобусів

8975784b4f133ad154b0f7125f73e710_XLМісцеве комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» має намір закупити 50 одиниць вживаних автобусів на очікувану суму 81 млн грн. Відповідний тендер оголошено повторно, адже попередні торги, які мали відбутися 27 серпня, скасували через недостатню кількість учасників тендеру.

Відтак, на сайті в ProZorro опубліковано оголошення про прийом тендерних пропозицій до 30 вересня поточного року. Сам же аукціон планують провести 5 листопада. Термін поставки техніки – до 20 грудня 2019 року.

У мерії Тернополя кажуть, що закупівля автобусів проводиться в рамках створення єдиної комунальної транспортної компанії, яка буде надавати послуги пасажирських перевезень в місті.

Технічними умовами тендеру передбачена поставка автобусів з низькою підлогою виробництва країн ЄС, які експлуатувалися тільки в країнах, що входять в Євросоюз в даний час або в скандинавських країнах, і не експлуатувалися в Україні.

Автобуси марок Mercedes-Benz; Volvo; Solaris; MAN (або еквівалент) повинні бути випущені не раніше 2007 року з пробігом не більше 600 тис. Км, бути технічно справними і підпадати під сертифікацію в Україні. При цьому продавець повинен гарантувати постачання не менше 10 од. автобусів однієї марки, моделі.

Машини повинні бути довжиною не більше 12 м, висотою до 3 м, пристосовані для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями; пасажиромісткість – 80-110 чоловік (в тому числі місць для сидіння – не менше 28 + 1), з двигуном внутрішнього згоряння стандарту Євро-5, що працює на дизельному паливі або зрідженому газі стандарту Євро-5. Знос шин не повинен перевищувати 65%.

Згідно з умовами тендеру, оплата за автобуси проводиться після розмитнення, взяття на облік і постановки на баланс з відстрочкою першого платежу 60 календарних днів, далі щомісяця рівними платежами протягом 60 місяців.

Як повідомляє ProZorro, всього в поточному році Тернопіль запланував купити 100 старих європейських автобусів, і спочатку оголосив два тендера ще в березні – на 50 од. 12-метрових автобусів за 81 млн грн і 50 од. 9-метрових за 60,78 млн грн. Однак через відсутність заявок торги були скасовані. Аналогічна спроба була зроблена в травні, з тим же результатом. Потім в липні знову були оголошені аналогічні тендери, один з яких (на 81 млн грн) вже визнаний не відбувся 27 серпня, а заявки на участь у другому (на 60,78 млн грн) приймалися до 28 серпня.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вам також може сподобатися