Не допомагайте зловмисникам привласнювати ваше майно

velovorВелосипед – один із найпоширеніших об’єктів злочину. Зловмисники привласнюють чуже майно задля легкої наживи, яке реалізовують за значно нижчою ринковою вартістю.

Майже не щодня поліцейські Тернопільщини продовжують реєструвати нові факти крадіжок вчиненні невідомими щодо мешканців області. Громадяни зберігають майно в легкодоступних місцях, під’їздах багатоповерхівок, а також в підвальних приміщеннях.

Правоохоронці наголошують мешканцям краю дбати про схоронність свого майна. Найкраще місце для зберігання велосипеду – це ваш будинок, квартира. Підвальні приміщення, сходові клітки багатоповерхівок найпоширені місця скоєння злочину, адже доступ до них мають чимала кількість громадян.

Запам’ятайте, один з кращих замків для велосипеда – з U-подібної суцільнометалевої дугою. Його не можна перекусити потужними кліщами й досить важко розпиляти.

Також можна використовувати замки ланцюгового або підковоподібного типу. Якісні замки мають відчутну вагу, проте для більшості з них передбачені зручні кріплення на раму велосипеду. Поліцейські рекомендують, що карще користуватися мінімум двома замками різного типу.

Окрім цього необхідно зберігати всі документи на велосипед. За їх допомогою ви зможете підтвердити право власності на майно. Запишіть або краще сфотографуйте серійний номер рами, що знаходиться знизу кареточного вузла (найнижча точка рами).

Якщо ви все-таки потерпіли від рук невідомих, телефонуйте, в поліцію.

Вам також може сподобатися