Тернопільщина отримала освітню субвенцію для Нової української школи та програми “Спроможна школа”

Elementary school pupil working under the supervision of a teacherТернопільська область отримала освітню субвенцію з державного бюджету на забезпечення «Нової української школи» – майже 37 млн. грн. та покращення результатів програми «Спроможна школа» – 20 млн. грн., а також 699 тис. грн. на придбання обладнання для пілотних класів НУШ, які першими виявили ініціативу і розпочали навчання діток за новими стандартами.

Про це поінформувала начальниця управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома.

«На жаль, у нас виникла прикра ситуація, коли на сьогодні жодна з освітніх субвенцій не розприділена сесією обласної ради. Ми маємо проблемне питання, адже 1 вересня навчальні заклади, де першокласники мають навчатись у Новій українській школі, не розпочнуть навчальний процес з новим обладнанням, яке необхідне для першокласників. Це меблі й дитактичний матеріал, комп’ютерна техніка, які необхідні вчителям саме у перших класах», – зазначила Ольга Хома.

Вона наголосила, що усі кошти, які отримала Тернопільська область, а це насамперед стосується «Спроможної школи», було погоджено Міністерством освіти і науки щодо навчальних закладів, а саме придбання необхідного обладнання й здійснення капітальних ремонтів.

Вам також може сподобатися