Наближається до завершення будівництво основної частини Гаївського шляхопроводу

remont-gaivskogo-mostu-24-07-2020-jpg-2-07-08-2020222-768x550У Тернополі триває будівництво нового Гаївського шляхопроводу на вул. Об’їзна – Протасевича, частина ремонтних робіт уже підходить до завершення.

«Частина робіт з будівництва нового Гаївського мосту поступово завершується. До 1 вересня будуть проводитися роботи по облаштуванню лише однієї частини шляхопроводу через залізничну колію. Працівники проведуть встановлення карнизних блоків, бар’єрного огородження та перил. Опісля ми приступимо до ізоляції даного шляхопроводу. Це буде основною стадією завершення частини будівництва цього об’єкта. Залишиться лише вкласти асфальтобетонне покриття», – розповідає Юрій Левкович, директор підрядної організації ТОВ «Тернопіль Мостобуд».

На даний час близько 25 працівники ведуть роботи на тій частині, де буде збудована під’їзна дорога на шляхопровід.

Як зазначалося раніше, по завершенню будівництва передбачено шість смуг руху, по три в обидві сторони. Однак, транспортна розв’язка не складається лише з одного шляхопроводу, будівництво іншого – у напрямку вул. Гайова – с. Великі Гаї передбачено на другому етапі реконструкції мосту. Всі роботи ведуться відповідно до затвердженого графіку.

Нагадаємо, будівництво нового Гаївського шляхопроводу ведеться за кошти бюджету Тернопільської громади.

Вам також може сподобатися