Тернопільські веслувальники привезли з Дніпра сім медалей

0e90351e3e92de8eef8434d8618986c65f3a331b27ecaДві золоті, три срібні та дві бронзові нагороди вибороли тернопільські веслувальники на чемпіонатах України з веслування на байдарках і каное, які нещодавно завершились у місті Дніпро, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Після вимушеної перерви, пов’язаної з карантином, проведення національних офіційних змагань з веслування відновилось, відтак у Дніпрі відбулися одразу два чемпіонати України. Насамперед, це особистий чемпіонат України, який мав на меті перевірити стан готовності провідних веслувальників України до міжнародних регат, що були перенесені на вересень-жовтень.

Лідер тернопільської команди Тетяна Єднак, виборовши бронзову нагороду в байдарці-одиночці та срібну медаль в байдарці-четвірці на 200 метровій дистанції, виконала умови відбору до національної команди України. Відтак, спортсменка готуватиметься до чемпіонату Європи, який заплановано на жовтень в румунському місті Басков.

Бронзову нагороду на 1000 метровій дистанції у складі байдарки-четвірки виборов тернополянин Ярослав Хома, виконавши при цьому норматив майстра спорту України.

Дві золоті та дві срібні нагороди принесла до скарбнички області Іванна Дяченко на чемпіонаті України серед юніорів та молоді до 23 років. Іванна перемогла у байдарці-одиночці на 1000 та 200 метрівці, а срібні нагороди їй дісталися на 500 метрівці та дистанції на відстань 5 кілометрів.

Іванну Дяченко також включено до складу національної збірної, яка візьме участь у міжнародних змаганнях “Олімпійські надії”, що пройдуть в угорському Сегеді у вересні.

Усі медалісти чемпіонатів є вихованцями обласної школи вищої спортивної майстерності. Тренер спортсменів Володимир Гикавий.

Вам також може сподобатися