Епідеміологічна ситуація щодо захворюваності на COVID-19 у Тернопільській області загострилася

koronavirus-na-ternopilshchini-17-serpnya-2020-rokuНа засіданні міського оперативного штабу присутні обговорили епідеміологічну ситуацію на Тернопільщині щодо захворюваності на COVID-19. Загальну статистику та аналіз динаміки захворюваності традиційно надав головний лікар – епідеміолог Володимир Паничев.

«Станом на ранок 17 серпня в Тернопільській області епідеміологічна ситуація почала ускладнюватися, про що свідчить динаміка росту захворюваності. За останні три дні досягнуто рекордної кількості лабораторно підтверджених випадків СОVID-19, – повідомляє Володимир Паничев. – Збільшилася кількість і летальних випадків, вперше зареєстрована смерть пацієнта від COVID -19 без супутніх захворювань. У Тернополі показник кількості активних випадків захворюваності на 100 тис. населення складає 482, 9 при середньому показнику в області – 368, 6. Показник летальності в місті складає 0,3%».

Понад 65% хворих – це люди активного віку, збільшується відсоток хворих серед дітей та людей, старших 65 років.

Додамо, 12 серпня Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №712, відповідно до якої змінилися критерії щодо оцінки епідеміологічної ситуації у регіонах. Одним із них є базовий рівень захворюваності на COVID-19, що становить 40 нових випадків на 100 тис. населення за 14 днів. Станом на 17 серпня у Тернополі цей показник становить 106, 8 випадки. Ознайомитися з новими критеріями можна тут у розділі “зміни, що додаються”.

З метою недопущення зростання кількості хворих, звертаємося до жителів міста з проханням не нехтувати правилами карантину, дотримуватися соціальної дистанції, маскового режиму, а при перших ознаках хвороби консультуватися з сімейним лікарем. Нагадуємо також установам та підприємствам міста про дотримання обов’язкових заходів безпеки.

Вам також може сподобатися