Інтернет-покупки, продавці-шахраї: поліцейські радять, як вберегтися від афер

internПеред тим, як зважитися на покупку товару через інтернет, за який продавець вимагає завдаток чи повну оплату наперед, – сто разів подумайте, аби не втрапити в чергову шахрайську халепу.

Втратою двох тисяч гривень завершилася покупка морозильної камери для жительки обласного центру. Потрібний товар жінка знайшла на відомому сайті інтернет-покупок, проте натрапила на продавця-шахрая. Одразу, як тільки тернополянка перечислила кошти, зв’язок з невідомою особою обірвався.

Правоохоронці вкотре застерігають мешканців області, бути дуже обережними, здійснюючи покупки через інтернет.

У жодному разі не перераховуйте всю суму наперед! Здійснюйте оплату по факту отримання товару, після його огляду та перевірки. Якщо ви замовили доставку товару кур’єром, вимагайте, щоб він надав вам товарний чек. Огляньте (протестуйте) доставлений товар. Тільки після цього сплачуйте покупку.

Якщо продавець таки вимагає сплату частини або всієї суми коштів, скористайтеся окремою кредитною карткою з обмеженою сумою коштів. У призначенні платежу обов’язково вкажіть за що і кому сплачуєте. Зберігайте всі платіжні документи.

Вам також може сподобатися