З 1 вересня у Тернополі будуть курсувати шкільні автобуси

cd5ff32a1ed905e63e4e7c9327ca2ceeЗ ініціативою довозити дітей у школи автобусами на час карантину виступив представник фракції партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість» Віктор Генсерук у міській раді Тернополя. Ініціативу підтримав міський голова Сергій Надал.

Дане рішення було проголосоване на сесії. Це забезпечить комфортні та безпечні умови перевезення школярів, а також знизить ризик захворювання дітей на коронавірус.

Як розповів ініціатор такого рішення, активіст партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість» Віктор Генсерук, враховуючи постанову головного санітарного лікаря України кількість пасажирів не може бути більшою від кількості сидячих місць. Це стане проблемою для школярів.

З початком навчального року це призведе до нестачі сидячих місць для тернопільських школярів. Тому вкрай важливо організувати шкільний громадський транспорт для забезпечення доїзду учнів з мікрорайонів у центр міста», – заявив під час сесії міської ради Віктор Генсерук.

Міський голова Сергій Надал дав доручення управлінню транспорту та управлінню освіти забезпечити виконання рішення міської ради. Управління мають погодити кількість автобусів та маршрути, якими з 1 вересня будуть курсувати шкільні автобуси. Єдине виключення, якщо уряд прийме рішення про закриття тернопільських шкіл та переведення всіх на онлайн освіту через епідемію коронавірусу.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися