Навчальний процес у школах та дитячих садочках Тернополя не припинятиметься

navchannya-04-09-2020Відповідно до рішення міського оперативного штабу з понеділка, 7 вересня, у Тернополі не припинятимуть свою роботу заклади освіти та дошкільні навчальні установи.

Як повідомила начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк, садочки і школи в місті надалі повноцінно працюватимуть, проте змушувати дітей відвідувати садочки чи заклади освіти ніхто не буде, оскільки це буде виключно рішення батьків та самих учнів.

«Усі загальноосвітні школи і дошкільні навчальні заклади в Тернополі готові до повноцінного навчального процесу в умовах карантину. Нагадаю, що садочки у місті функціонували і впродовж всього літнього періоду. І до нас надходило дуже багато звернень від батьків дошкільнят з вдячністю за роботу садочків влітку та надану можливість батькам працювати, а також з проханням не припиняти діяльність дошкільних установ і надалі», – зазначила Ольга Похиляк.

Усі навчальні заклади забезпечені антисептиками на місцях входу/виходу, дезінфікуючими і миючими засобами, дозаторами для мила, паперовими рушниками, електричними сушками для рук, безконтактними термометрами, захисними масками та щитками для педагогів і працівників харчоблоків.

Вхід до приміщень навчального закладу дозволяється лише при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим. Учням 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.

Вам також може сподобатися