Для навчання у тернопільських школах використовують інноваційну платформу «Єдина школа»

edina-shkola-shchodennik-2021Освітню платформу для навчання «Єдина школа» успішно використовують у тернопільських навчальних закладах. Дану систему дистанційного навчання активно запровадили у школах в період карантину з метою ефективності освітнього процесу.

Як розповідає директорка Тернопільського комунального методичного центру науково – освітніх інновацій та моніторингу Галина Литвинюк, платформа «Єдина школа» має сім модулів. Вони дають можливість зворотного зв’язку для всіх суб’єктів освітнього процесу.

У системі доступний Електронний Щоденник для батьків та Електронний Щоденник для учнів. Тож батьки можуть через власні гаджети бачити оцінки дітей. Для звітності і аналітики працює модуль «Адміністрування», додатково окремим модулем є «Гуртки позакласної діяльності».

Відповідно до відгуків вчителів тернопільських загальноосвітніх закладів, платформа «Єдина школа» у використанні чітка, зрозуміла і лаконічна як для батьків, так і учнів. Найбільшою перевагою для дітей є те, що вони одразу бачать отримані оцінки і можуть самостійно передбачити результат за тему, за семестр і за рік.

Додамо, система дистанційного навчання «Єдина школа» рекомендована і підтримана МОН та іншими провідними освітніми інституціями, і вже успішно функціонує у понад 15-ти областях України.

Вам також може сподобатися