У Тернополі відбудеться конкурс з визначення перевізника для роботи на автобусному маршруті №37 «Овочевий ринок – «Східний масив»

novi-avtobusi-maz206-ternopil-2020-3Враховуючи звернення мешканців, з грудня 2020 року у Тернополі в тестовому режимі працює автобусний маршрут №37 «Овочевий ринок – «Східний масив».

Оскільки даний маршрут громадського транспорту є затребуваним і популярним серед пасажирів, тепер необхідно включити його у транспортну мережу міста на постійній основі та визначити перевізника на даному маршруті.

Для цього на виконавчому комітеті було прийнято рішення про проведення конкурсу і затвердження об’єкта конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №37. Конкурс буде оголошено найближчим часом.

Нагадаємо, маршрут №37 «Овочевий ринок – «Східний» масив» проходить вулицями: Митрополита Шептицького – Живова – Князя Острозького – Пирогова – Гоголя – Руська – Степана Бандери – Слівенська – Лесі Українки – Протасевича – Степана Бандери – Руська – Князя Острозького – Митрополита Шептицького з усіма зупинками на шляху проходження.

Вам також може сподобатися