До міжнародного дня протидії торгівлі людьми в Тернополі пройшла інформаційна акція

IMG_360230 липня в усьому світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

З метою підвищення рівня обізнаності населення з явищем торгівлі людьми працівниками відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області спільно з представниками Управління сім’ї та молоді Тернопільської ОДА, громадською організацією «ТМЖК Відродження нації» на театральному майдані міста було розгорнуто інформаційно-роз’яснювальну кампанію.

Правоохоронці нагадали жителям та гостям обласного центру про найактуальнішу проблему – експлуатацію людей, серед яких трудова та сексуальна. Також громадянам розповіли й про використання людей у проституції та порнобізнесі, примусове жебрацтво та втягнення у злочинну діяльність, вилучення та продаж органів, продаж дітей та сурогатне материнство.

Окрім цього поліцейські провели й акцію «Дитина – не товар та не спосіб заробітку». Вони надали поради, як подбати про власну безпеку та своїх близьких, щоб не стати жертвою торгівлі людьми.

Всі охочі мали можливість отримати листівки з корисною інформацією, де зазначено куди звертатися за допомогою у разі необхідності.

Вам також може сподобатися