Бригади дорожників та спецтехніка щоденно і без вихідних ремонтують Об’їзну дорогу Тернополя

003Завдяки сприятливим погоднім умовам працівники підрядної організації ТзОВ «Техно-Буд-Центр» та потужна дорожня техніка щоденно виконують комплекс ремонтних робіт на Об’їзній дорозі Тернополя протяжністю 8,5 км. Незабаром цей автошлях стане частиною найдовшого транспортного коридору країни, що сполучатиме Захід та Схід.

«Востаннє цю дорогу ґрунтовно ремонтували більше 30 років тому. Тому в цьому році, окрім заміни дорожнього покриття, на ділянці виконання ремонтних робіт оновлюються також чотири важливі штучні споруди. Ці мости були аварійними, тому в ході ремонту виникають певні труднощі і затримки, – повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал. – До 1 вересня плануємо відновити рух транспорту на Микулинецькому мості, проте, щоб роботи на Об’їзній дорозі були виконані максимально якісно, на окремих відрізках проїжджої частини ремонт ще продовжиться. Вздовж усієї автомобільної дороги буде також влаштовано сучасне вуличне освітлення, якого тут раніше не було, пішохідні переходи і тротуари. Тож незабаром тернополяни будуть їздити новим сучасним автошляхом європейської якості».

Сергій Надал додає, що поточний середній ремонт дороги в обхід Тернополя проводиться за рахунок коштів з державного бюджету в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Вам також може сподобатися