У тернопільських школах №17 та №13 реалізували ще два проєкти «Шкільного громадського бюджету 2021»

15Ще два проєкти, які здобули перемогу у конкурсі учнівських ініціатив «Шкільний громадський бюджет 2021», днями успішно реалізували у Тернополі в спеціалізованій школі №17 ім. Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов та школі №13 ім. Андрія Юркевича.

Проєкт «Ruhesone», зокрема, реалізований на третьому поверсі школи №17. За словами авторки, цей оновлений куточок відпочинку дасть змогу учням з користю проводити час на перерві. Адже тут встановлені тенісні столи, журнальні столики, столи для настільного футболу, дивани та полички для книг. Відтак, для школярів локація одночасно служитиме простором для активностей та пізнання.

Водночас, у приміщенні школи №13 реалізували проєкт «School life», авторами якого стали троє учнів 8-го класу. Тож відтепер у цокольному приміщенні закладу є зручна і тепла переодягальня для учнів на уроки фізкультури. З метою попередження підвищеної вологості та дотримання оптимальної температури, в кімнаті є батарея, а для школярів встановлено лавки та шафки для одягу.

До слова, станом на 20 жовтня, у Тернополі реалізовано усі проєкти-переможці «Шкільного громадського бюджету 2021».

Вам також може сподобатися