Псевдобанкір спустошив банківський рахунок тернополянина

297813544_sms06Громадяни продовжують довіряти невідомим особах, які представляються співробітниками фінансових установ. Аферисти розповідають потенційним жертвам про блокування рахунків, про збій системи та просять назвати персональні дані. Натомість, місцеві мешканці, після спілкування з пройдисвітами отримують сповіщення про зняття готівки.

Від такого роду злочину потерпів житель міста. Додзвонювач, який представився працівником банку повідомив тернополянину про можливість збільшення кредитного ліміту. Чоловік погодився, але для цього йому необхідно було повідомити персональні дані, що він й зробив. Вже згодом, коли краянин перевірив рахунок, то виявив що з кредитки зникло 35 тисяч гривень. За допомогою він звернувся до правоохоронців.

За фактом шахрайства працівники поліції розпочали досудове розслідування відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Поліцейські звертаються до власників карткових рахунків:

• не повідомляйте ПІН-код картки та ні в якому разі не зберігайте ПІН-код у гаманці чи разом з карткою;

• не повідомляйте ваші персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку.

Працівники банку ніколи не перевіряють ваші персональні дані. Окрім цього не потрібно розголошувати коди, які приходять вам на ваш мобільний номер, і не набирайте на вашому телефоні невідомі вам комбінації цифр.

У разі, якщо ви підозрюєте, що спілкуєтесь з аферистами, завершуйте телефонну розмову та телефонуйте на гарячу лінію банківської установи.

Вам також може сподобатися