Від початку року інспекторами з паркування винесено у Тернополі близько 13 тисяч адміністративних постанов

4Працівники муніципальної інспекції та патрульні поліцейські продовжують проводити спільні заходи щодо розвантаження вулиць Тернополя від автомобілів, які припарковані з порушенням ПДР.

Через транспортні засоби, які суттєво перешкоджають руху автомобілів чи пішоходів, може утворитися чималий затор, тож інспектори щоденно працюють на вулицях міста задля забезпечення безпеки дорожнього руху.

За допомогою придбаного програмного забезпечення-автоматизованої системи контролю за дотриманням Правил паркування працівники муніципальної інспекції оперативно реагують на порушення Правил паркування та здійснюють обстеження великої кількості вулиць міста, що в свою чергу сприяє впорядкуванню паркування автотранспорту в місті.

Так, за 10 місяців 2021 року інспекторами з паркування винесено 12 586 адміністративних постанов (за аналогічний період 2020 року – 2446 адмінпостанов).

За винесеними постановами цьогоріч в бюджет Тернопільської громади додатково надійшло коштів у сумі 4 559 114 грн (за аналогічний період 2020 року – 707 354,05 грн).

Окрім того, працівники муніципальної інспекції спільно з патрульними поліцейськими здійснюють евакуацію та переміщення на арештмайданчик транспортних засобів, які припарковані з порушенням встановлених правил, а за наявності водія — виносять постанову.

Так, за 10 місяців 2021 року у Тернополі евакуйовано 651 такий транспортний засіб (за аналогічний період 2020 року – 53 автомобілі).

Правоохоронці нагадують:

за порушення встановлених правил зупинки, стоянки передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу на суму 340 грн;
за ці ж порушення, якщо це створює перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу на суму 680 грн;
за зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, передбачене адміністративне покарання у вигляді штрафу на суму від 1020 до 1700 грн.

Шановні водії, дотримуйтесь правил дорожнього руху та будьте обережними на дорозі!

Вам також може сподобатися