У Тернополі в Міжнародний день людей з інвалідністю відбулася акція «Повір у себе. Прекрасне в твоїх руках»

povir-u-sebe_-prekrasne-u-tvoih-rukah-2021-2В рамках щорічної акції «Повір у себе. Прекрасне в твоїх руках» та на підтримку людей з обмеженими можливостями у Тернопільському театрі актора та ляльки відбулася виставка творчих робіт та показ дитячої вистави.

Міський голова Тернополя Сергій Надал привітав учасників заходу та вручив подяки і цінні подарунки представникам громадських організацій за підтримку жителів громади з особливими потребами та щоденну допомогу їм.

«Вітаю учасників щорічної акції «Повір у себе. Прекрасне в твоїх руках». Це дуже щирий та позитивний захід, який проводиться кожного року у нашому місті. Насамперед, дякую усім дітям за вашу працю і творчі роботи, вони особливі, адже виконані від щирого серця – саме так, як ви сприймаєте зовнішній світ, від чого він стає добрішим. Дякую батькам за підтримку та розвиток дитячих талантів, – відзначив Сергій Надал. – Є такий вислів: «Будь-які перемоги починаються з перемоги над собою». Можу впевнено сказати, що ви – переможці, адже кожен з вас вірить у себе та використовує максимально свої можливості. Бажаю вам утверджуватися у вірі в себе, завжди перемагати, досягати бажаного. Добра, здоров’я благополуччя, нехай збуваються всі заповітні плани та задуми».

Цьогоріч серед творчих робіт представлено новорічно-різдвяні вироби, екологічну атрибутику, вироби з бісеру, аплікації, вишивки, дитячі в’язані вироби, тематичні вітальні листівки тощо.

Особливу подяку від міського голови отримала Софія Ясіновська і Олександра Баган за активну участь в онлайн -виставках.

Вам також може сподобатися