Різдвяні подарунки від української діаспори отримали діти тернопільських військовослужбовців

00323 січня, в рамках проведення щорічної благодійної акції «Теплом зігріємо серця», близько 400 дітей, чиї батьки брали участь в АТО/ООС, отримали різдвяні подарунки від ровесників з української діаспори.

Святкові пакунки, які приїхали з різних країн та солодощі маленьким тернополянам вручав міський голова Сергій Надал разом з волонтерами та активістами Спілки Української Молоді.

«СУМ – це одна з найбільших українських громадських організацій, яка представлена у 12 країнах світу. Впродовж цих восьми років Спілка Української Молоді організовує цю чудову акцію збираючи кошти, щоб придбати подарунки, як символ уваги і поваги до дітей, чиї батьки захищали і продовжують захищати нашу країну від російського агресора. Такі заходи показують, що ми українці- єдина нація, незалежно від того, хто в якій країні світу живе, – відзначає Сергій Надал. – Дякую волонтерам та активістам СУМу з Іспанії, США, Великої Британії, Німеччини, Австралії і, звісно, нашим тернополянам. 2022 рік у СУМі проходить під гаслом «Горіть сьогоднішнім вогнем», що повністю відповідає вашим серцям, які горять любов’ю до людей. Дякую усім військовим за вашу мужність, службу, відданість своїй країні. Завдяки вам ми живемо в мирному місті. Схиляємо голови і щиро молимся за тих, хто, на жаль, не повернувся з цієї війни. Щиро бажаю всім якнайшвидшого миру після перемоги, міцного здоров’я і нехай Божа ласка завжди буде поруч з вами».

Подарункові набори, які отримали тернополяни, формували, виходячи з потреб конкретної дитини. Кошти на подарункиюні українці – члени сумівських осередків у світі, зібрали під час різноманітних благодійних та мистецьких заходів.

Нагадаємо, що акція «Теплом зігріємо серця» триває з 2014 року.

Вам також може сподобатися