Пішохідний міст через залізничну колію між вулицями Транспортною і Бродівською повністю оновлений і доступний для проходу тернополян

05У Тернополі цими днями завершилися роботи з капітального ремонту пішохідного мосту через залізничну колію між вул. Транспортною та вул. Бродівською.

Як розповіли в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, в ході виконання реконструкції працівниками підрядної організації було проведено заміну усіх сходових маршів, перильної огорожі в межах сходових маршів, також відновлено опорні конструкції мосту та проведено їхнє шпаклювання і фарбування.

Для зручності тернополян, фігурними елементами мощення влаштовано також підхід до мосту зі сторони вул. Транспортної, а наразі роботи з влаштування підходу проводяться і зі сторони вул. Бродівської.

Нагадаємо, оскільки конструкція мосту була аварійною та потребувала оновлення, під час проведення ремонтних робіт міст був недоступний для пішоходів. Проте тепер міст повністю оновлений і відкритий для проходу, тож ним уже активно користуються тернополяни.

Фото з відкритих джерел.

Вам також може сподобатися