Оперативники Тернопільщини викрили викладача, який зберігав у будинку арсенал зброї та набоїв

1WhatsApp Image 2022-02-11 at 14.38.50 (1)Більше двох тисяч набоїв, кілька карабінів, нарізну рушниця, гранату, порох та комплектуючі частини до різних моделей зброї – усе це під час санкціонованого обшуку виявили та вилучили оперативники Бучаччини в жителя Чортківського району.

За словами правоохоронців, вони отримали оперативну інформацію про те, що викладач допризовної підготовки може зберігати у себе в будинку заборонені предмети. Отримавши в Бучацькій окружній прокуратурі дозвіл на проведення обшуку, поліцейські прийшли за вказаною адресою.

Інформація підтвердилася. У чоловіка дійсно знайшли зброю та набої. Були серед них і бронебійні. Житель району каже, що колекціонує боєприпаси.

Збирати усе почав ще 10 років тому. Дещо знайшов під час розкопок, дещо залишилося після Майдану. Зберігав усе в будинку та гаражі. Фахівці кажуть, що ця колекція у разі нагрівання та вибуху, могла б завдати чималої шкоди.

Усе вилучене поліцейські направили на експертизу в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. За незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами чоловік відповідатиме у суді відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

1WhatsApp Image 2022-02-11 at 14.38.51 (1)

1WhatsApp Image 2022-02-11 at 14.38.50

Вам також може сподобатися