На участь у «Громадському бюджеті 2024» Тернопільської міської територіальної громади подано перші чотири проєкти

3Станом на 21 вересня, тернополянами подано перші чотири проєкти на участь у «Громадському бюджеті 2024», у категорії два великих та два малих.

Проєкти зареєстровані в електронному вигляді через онлайн-платформу  «Громадський бюджет».

Серед поданих проєктів:

  • Дитячий майданчик вул. Паркова 4;
  • Затишний внутрішній шкільний дворик для учнів (територія школи №20 ім. Руслана Муляра);
  • Сучасний спортивний майданчик ТСШ№17 ім. Володимира Вихруща;
  • Реконструкція пішохідної доріжки до ТЗОШ№20 ім. Руслана Муляра.

До участі у конкурсі приймаються малі проєкти (вартість реалізації – від 1000 до 500 000 гривень) та великі проєкти (від 500 000 до 2 000 000 гривень).

Впродовж семи календарних днів з дня подачі проєкту автор підтверджує підтримку поданого проєкту голосами не менше 15 жителів громади, ідентифікованих за допомогою Bank ID/Mobile ID через Е-сервіс «Громадський бюджет».

Проєкти повинні бути спрямовані на покращення інфраструктури громади (наприклад: вулиці, парку, дороги, спортивного чи дитячого майданчика, територій школи, медичних закладів, тощо).

Нагадаємо, прийом проєктів на участь у «Громадському бюджеті-2024» триватиме з 1 до 30 вересня 2023 року. Також цьогоріч згідно з Положенням «Про громадський бюджет» на проєкти категорії «Освіта» виділяється не більше 30% від загальної суми Громадського бюджету.

До слова, це лише прийом пропозицій та ідей, а от коли буде їх реалізація – стане відомо у 2024 році, враховуючи безпекову ситуацію в країні та багато інших чинників.

 

Вам також може сподобатися