Поліцейські запрошують вмотивованих жителів області приєднуватися до своєї команди

Профорієнтаційний захід з людьми, які зараз перебувають у пошуку роботи, провели поліцейські в Тернопільському обласному центрі зайнятості. З кандидатами спілкувалися представники управління кадрового забезпечення та відділу превенції Тернопільського районного управління поліції.

Правоохоронці розповіли присутнім про основні функції та завдання поліції, про те, що змінилося у роботі правоохоронців в умовах воєнного стану. Ознайомили з особливостями проходження конкурсного відбору, вимогами, які висуваються до кандидатів, окреслили переваги здобуття професії поліцейського.

Тернополянин Андрій Юрчук шукає роботу та цікавиться вакансіями, які зараз актуальні на ринку праці. Такі профорієнтаційні заходи чоловік вважає необхідними, адже вони допомагають отримати вичерпну інформацію про умови та специфіку працевлаштування.

Як розповів начальник управління кадрового забезпечення обласної поліції Зіновій Кутний, набір в поліцію триває на постійній основі. Основна вимога – висока вмотивованість, бажання служити та захищати. Кандидатам пропонують гідну заробітну плату, соціальне забезпечення, перспективу кар’єрного росту.

Поліцейські також поінформували присутніх про умови конкурсного відбору до штурмової бригади Нацполіції «Лють». Нагадуємо: щоб отримати більш детальну інформацію про наявні вакансії в поліції області та про процедуру проходження конкурсу на службу, телефонуйте за номерами: (067)-653-77-28, (067)-653-45-93.

Вам також може сподобатися