Тернопільська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з Південно-Західним міжрегіональним управлінням Держпраці

1 грудня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Тернопільською міською радою та Південно-Західним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці. Підписали угоду міський голова Сергій Надал та начальник міжрегіонального управління Богдан Сагайдак.

Основна мета меморандуму – це впровадження додаткових заходів, які сприятимуть забезпеченню додержання законодавства про працю та соціального захисту працівників на території Тернопільської міської територіальної громади.

Під час зустрічі міський голова відзначив важливість спільної роботи щодо зменшення рівня нелегальної зайнятості та забезпечення дотримання роботодавцями мінімальних соціальних гарантій найманих працівників, що своєю чергою сприятиме розвитку трудового потенціалу Тернопільської громади в умовах війни.

Підписаним Меморандумом, сторони домовились про спільні зусилля на забезпечення додержання законодавства про працю та соціального захисту працівників, про формування програм з питань забезпечення легалізації праці, зайнятості, соціального захисту застрахованих осіб.

Вам також може сподобатися