У Тернополі спеціальна комісія перевіряє стан готовності захисних споруд міста

У Тернополі спеціальна комісія розпочала чергову щоквартальну перевірку укриттів, сховищ та інших захисних споруд на предмет загального експлуатаційного стану та доступності до них. До складу комісії, яка перевіряє захисні споруди цивільного захисту, входять працівники структурних підрозділів ДСНС, поліції та управління надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради.

9 лютого міський голова Сергій Надал спільно із представниками комісії оглянули та перевірили стан укриття у приміщенні Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука, що на вул. Галицькій.

«Розпочала свою роботу спеціальна комісія, яка щоквартально перевіряє готовність укриттів до роботи. Упродовж лютого будуть перевірені усі наявні укриття та захисні споруди, які є на мапі Тернополя. Комісія має обстежити приміщення на предмет готовності та чи були враховані й усунені попередні зауваження, – розповідає Сергій Надал. – Розпочали огляд укриття у приміщенні училища сфери та послуг. Це укриття вміщає понад 450 осіб, де можуть за потреби перебувати як студенти, так і мешканці навколишніх будинків. Приміщення повністю готове та є все необхідне для перебування людей».

Нагадуємо громадянам, що укриття, які є в школах та вищих професійних училищах під час сигналу оповіщення «Повітряна тривога» доступні лише для учасників навчального процесу. Користуватися ними населення може тільки у визначені години, зокрема, з 18:00 год по 08:00 год.

До слова, наразі у Тернополі є 27 сховищ, 26 протирадіаційних укриттів, 203 найпростіших укриттів, 10 мобільних спеціалізованих укриттів поблизу зупинок громадського транспорту. Можна також скористатися укриттями, що розташовані у 38 закладах торгівлі та ресторанного харчування.

Вам також може сподобатися