Як попередити «булінг», розповіли студентам співробітники ювенальної превенції

У приміщенні дружнього простору «Вільна» зустрілися ювенальні поліцейські та студенти Тернопільського педагогічного університету. Майбутні педагоги, психологи та логопеди дізналися про булінг в освітньому середовищі, адже безпека дітей – пріоритет сьогодення.

Основною метою подібних заходів – привернення уваги громадськості до проблем насильства. Випадки образ, принижень, знущань серед школярів зростають. Правоохоронці роз’яснили студентам, як можна попередити негативне явище, а також до яких наслідків може призвести різного роду цькування. Від булінгу страждають не тільки жертви, а й кривдники. Як правило, агресори потребують підтримки та уваги дорослих, а приниження інших, на їхню думку є методом самоствердження. Розповіли ювенали й про адміністративну відповідальність, яка настає за вчинення правопорушення. Поліцейські наголосили, що про такі протиправні дії замовчувати не слід, необхідно звертатися за допомогою до батьків, вчителів та працівників поліції.

Як зазначила інспектор сектору ювенальної превенції Тернопільського районного управління поліції Уляна Федоришин – тема насильства є вкрай важлива для населення. Час від часу до правоохоронців надходять звернення від громадян щодо проявів булінгу серед учнів. Своєю чергою вони реагують на них швидко та проводять об’єктивну перевірку.

Студентка Тернопільського педагогічного університету Ірина Дорош підкреслила, що молоді потрібно розповідати про проблеми насильства. Адже, якщо у майбутньому вони будуть спілкуватися із дітьми про булінг – це сприятиме зменшенню протиправного у суспільстві.

Ювенальні поліцейські й надалі будуть проводити профілактичні заходи у навчальних закладах та закликали молодь бути уважними один одного, поважати навколишніх та допомагати тим, хто цього потребує. Жодна людина не повинна піддаватися насильству!

Вам також може сподобатися