Працівники поліції застерігають від аферистів, які пропонують оформити матеріальну допомогу

Грошові виплати від держави – один із різновидів шахрайської пастки. Зловмисники створюють фейкові сайти на яких начебто можна оформити «єДопомогу». Громадяни натрапляють на оголошення у соціальних мережах та переходять за посиланням, а далі – втрачають свої кошти.

У таку аферу потрапили дві жительки області: 43-річну тернополянку аферисти ошукали на 3000 гривень, а 54-річна мешканка Кременецького району втратила понад 9000 гривень. Потерпілі подали заявку на отримання грошової допомоги. Вони ввели особисті дані та реквізити банківських карток. Після цього відбулося списання грошей з їхніх банківських рахунків. Надалі жінки звернулися за допомогою до правоохоронців.

Дані події слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Вкотре працівники поліції нагадують громадянам: будьте більш пильними та проявляйте розсудливість! Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел. Ні в якому разі не розголошуйте пін-код й тризначний номер на звороті картки. Не переходьте за сумнівними посиланнями. Не вводьте реквізити платіжних карток на підозрілих ресурсах.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Вам також може сподобатися