На вул. Микулинецькій, 116-П у Тернополі планується облаштувати новий дитячий садок

У Тернополі планується створення нового дитячого садка на вулиці Микулинецькій, 116-П. Цей заклад буде розташований у новому вбудованому приміщенні.

У цьому районі міста наразі функціонує лише один дитячий садок №11, у якому функціонує чотири групи. Однак, з урахуванням великої кількості мешканців у цьому районі, виникла потреба у створенні нового садочку, який зможе прийняти більше дітей та задовольнити їхні потреби у розвитку.

Площа нового дошкільного закладу – 787,7 кв.м, де планується влаштувати дитячі групи, санвузли, кухню, медичний кабінет, актовий та спортивні зали, укриття тощо.

Наразі оголошено тендер на відбір підрядника на суму понад 12,3 млн грн. За ці кошти підрядник повинен провести ремонтні роботи, виконати влаштування внутрішніх дверних блоків, опорядження стін, стель та підлог з покриттям, влаштувати укриття, встановлення системи опалення та вентиляції, водопостачання та водовідведення, провести електротехнічні роботи та пожежну сигналізацію.

Також за ці кошти повинно бути влаштований пандус та закуплено сучасні меблі та обладнання для усіх приміщень дитячого садка.

Ціна на дані роботи вказана відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації, яка виконана у відповідності до діючих норм технологічного проектування і санітарних норм. Відкриті торги на дані послуги оголошені у Prozorro. Сподіваємося, що завдяки даній системі вдасться суттєво зекономити на наданні зазначених послуг, а найменші мешканці мікрорайону на вул. Микулинецька будуть забезпечені комфортним та сучасним освітнім простором.

Ремонтні роботи та облаштування приміщення очікується завершити влітку 2024 року.

Вам також може сподобатися