Поліцейські-психологи провели тренінг для підлітків

Психологи відділу психологічного забезпечення ГУНП в Тернопільській області, з метою соціально-психологічної підтримки дітей, серед яких й такі, що вимушено покинули свої домівки через війну, провели тренінгове заняття.

Захід відбувся з нагоди відкриття навчального центру для дітей у Тернополі за сприяння громадської організації «Епіцентр дітям». У навчальному центрі облаштувано простір, де діти-переселенці та діти загиблих захисників, можуть навчатися, розвиватися ментально, спілкуватися, знаходити друзів, весело та безпечно проводити час.

У межах реалізації проєкту «Пункт психологічних практик» поліцейські-психологи та молодь обговорили сучасні способи навчання, вправлялися технікам як самостійно справлятися з психічною напругою, хвилюваннями, формували основні навики з відновлення психологічного здоров’я під час війни.

Поліцейські-психологи розповіли хлопцям та дівчатам, як справлятися зі стресом, виконали разом з ними вправи, які допомагають в психологічно важких ситуаціях швидко себе опанувати та заспокоїтись. Обговорили з ними недопущення булінгу в навчальному середовищі, надали поради, які протидіяти цькуванню та насильству, а також поінформували, куди звертатися за допомогою у таких випадках. Психологи наголосили на важливості толерантного та взаємовічливого спілкування з однолітками. Діти ставили різні запитання психологам та дискутували на важливі для них теми.

На завершення зустрічі поліцейські подарували школярам світловідбиваючі флікери, що допоможуть їм стати помітними на дорозі у темну пору доби.

Психологи відділу психологічного забезпечення УКЗ розробили цілий комплекс різнотематичних тренінгів, які в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, систематично проводять як з поліцейськими так і окремими категоріями громадян.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Вам також може сподобатися