Вдову військовослужбовця з Тернопільщини, яка народила двійню, виписали з пологового

Вдову захисника з Тернопільщини Світлану Тленюк виписали з пологового. 24 лютого жінка з новонародженими донькою Ангеліною та сином Артуром повернулися додому. Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

Зустріти маму з новонародженими немовлятами до обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина” прийшли рідні, друзі, бойові побратими батька дітей Богдана Тленюка, який загинув, захищаючи Україну.

“Це просто неможливо передати. Це радість, це піднімається тиск, голова крутиться від щастя, серце вистрибує з грудей, ноги підкошуються. Це ж тримати в руках сердечка свого чоловіка, свого коханого — це просто щастя. Єдине, чого не вистачає, це його. Якби він був поруч з нами, це була б просто казка”, — каже Світлана.

“Нові патріоти України. Віримо в майбутнє, що ці діти будуть жити в вільній, незалежній Україні”, — каже лікар Стефан Хміль.

Нагадаємо, звістку про те, що скоро стане батьком, її чоловік так і не почув.

“Мені дуже шкода, що чоловік так і не дізнався про вагітність. Він з першого дня хотів дітей, але в нас не виходило. Коли він прийшов у відпустку, я йому запропонувала екстракорпоральне запліднення. Виявилось, що в одній з клінік Тернополя для військових діє безкоштовна програма”.

З нетерпінням чекав народження брата і сестри, — розповів молодший син Світлани від першого шлюбу Олексій.

“Братик дуже схожий на тата. Він такий спокійний. Сестричка більше схожа на маму, така примхлива. Любить трохи покричати, поплакати. Хлопчика буде звати Артур, від король Артур, а дівчинку — Ангеліна, від слова “ангел”.

“Дуже велике щастя, переживаємо дуже за онуків наших золотих. Він дуже хотів, прагнув дітей, але він там, він їх буде оберігати з небес і ми впевнені, що він зараз тут, біля нас. Діти виростуть чесними і гідними людьми, як і їхній тато. Він буде ними пишатися і вони будуть знати, що їхній тато герой, що він загинув, щоб вони могли жити спокійно, в мирній і незалежній Україні”, — сказали батьки загиблого військовослужбовця Василь і Тетяна Тленюк.

“Ми прийшли сьогодні привітати його дружину з народженням прекрасних двох діточок. Побратим наш загинув і вирішили зробити приємне жінці, привітати її замість нашого побратима. Він був би дуже радий, напевне, стрибав би до сьомого неба, але він, на жаль, не дізнався про це”, — розповів Суспільному бойовий побратим Богдана Тленюка Тарас Глух.

Вам також може сподобатися