У Тернополі відкрився гуманітарний хаб «Нове життя» для внутрішньо переміщених осіб з м. Рубіжне

Цими вихідними у Тернополі в мікрорайоні «Кутківці» запрацював гуманітарний хаб «Нове життя» для внутрішньо переміщених осіб з м. Рубіжне, що на Луганщині. Простір у нашому місті втілила громадська організація «Майбутнє України м. Рубіжне».

«Пишаємось, що мешканці і м. Рубіжне, і м. Луганська й інших міст вибрали для свого місця проживання саме Тернопіль. Важливо, щоб ви зрозуміли, ми не вважаємо вас ні біженцями, ні переселенцями. Ви такі ж українці, які на певний проміжок часу були змушені покинути свій рідний дім. Тому хочемо, щоб Тернопіль став для вас другим рідним домом, щоб ви тут адаптувались, почувались повноцінними мешканцями нашої громади, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Дякую вам за приклад любові до країни, ви вибрали Україну, а не життя з окупантом. Ви є добрим прикладом згуртованості дружності і працьовитості. Зі свого боку ми і надалі допомагатимемо вам, щоб Тернопіль став для вас комфортним містом».

У новому хабі внутрішньо переміщені громадяни, які потребують підтримки, зможуть отримати гуманітарну, інформаційну, консультаційну та психологічну допомогу.

Присутні також могли переглянути виставку «Євромайдан у Донецьку – історія боротьби за гідність».

Вам також може сподобатися