Відновлено послугу безкоштовної медичної діагностики на базі лікувально-діагностичного центру Тернополя

На базі лікувально-діагностичного центру Тернополя (вул. Руська, 47) відновлено послугу безкоштовної медичної діагностики «Check-up діагностика» для мешканців віком від 55-70 років.

За понад два роки успішної реалізації проєкту «Check-up діагностика» відповідні медичні обстеження отримали тисячі пацієнтів громади. А з початком повномасштабної війни можливість обстеження за цією програмою отримали й внутрішньо переміщені особи віком 55-70 років.

Відповідно до віку (55-60-65-70 років) та статі (чоловіки, жінки) розроблений спеціальний алгоритм обстеження. Чекап обов’язково містить:

спеціалізовану консультацію фахівців: кардіолог, невропатолог, офтальмолог, ЛОР, хірург, дерматолог, акушер-гінеколог та інші;
проведення лабораторних досліджень (загальні та біохімічні аналізи);
інструментальне та апаратне обстеження роботи органів і систем.

Базова програма комплексної діагностики триває два дні. Прийом пацієнта проходить у формі бесіди з лікарем, де вказується мета діагностики, симптоми, що турбують, індивідуальні особливості організму тощо.

Додамо, запис пацієнтів на безкоштовну медичну діагностику розпочнеться з 5 березня. Телефон для запису: (097) 157 16 17, з 09:00 год по 13:00 год.

Вам також може сподобатися