11 червня на Тернопільщині очікуються грози, град та шквали

За повідомленням Тернопільського обласного центру з гідрометеорології, вдень 11 червня на території області прогнозується суттєве погіршення погодних умов. Очікуються грози, подекуди град діаметром 6–19 мм, а також шквали вітру швидкістю 15–20 м/с.

Головне управління ДСНС України у Тернопільській області закликає громадян бути обережними та дотримуватися базових правил безпеки:

  • Уникайте перебування поблизу старих дерев, хитких конструкцій, дахів будинків та ліній електропередач під час сильного вітру.
  • Не залишайте транспортні засоби під деревами чи рекламними щитами.
  • Під час грози зачиняйте вікна у приміщеннях, відключайте побутову техніку з електромережі та не користуйтеся мобільними телефонами на відкритій місцевості.
  • Якщо негода застала вас на природі, знайдіть заглиблення (яр, траншею) та перечекайте. Категорично заборонено ховатися під поодинокими деревами чи перебувати у воді.
  • У разі початку граду негайно сховайтеся у найближчому капітальному приміщенні.
Вам також може сподобатися