Тернополян просять до кінця червня подати показники лічильників на воду

Просимо всіх споживачів ретельно проконтролювати подання показників індивідуальних лічильників наприкінці червня.

Адже якщо на початку липня тариф на воду та стоки переглянуть, працівникам «Тернопільводоканалу» важливо правильно вирахувати обсяги споживання води, особливо у багатоквартирних будинках.

Закликаємо голів ОСББ та активних мешканців багатоповерхівок передати правдивий показник, зробити фотофіксацію даних квартирного лічильника, а також нагадати про цей обов’язок сусідам.

У такий спосіб хочемо забезпечити максимально точні нарахування абонентам і провести розділення між періодами різного тарифу.

Вам також може сподобатися