Тернополянка Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики
Тернополянка, спортсменка та тренерка з кросфіту оздоровчого комплексу «Алігатор» Софія Дацюк здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 2026.
Змагання проходили у місті Варегем (Бельгія). Софія Дацюк виборола перше місце у категорії Masters (W40 53 кг), продемонструвавши високий рівень підготовки та спортивної майстерності.
Вітаємо Софію Дацюк із блискучим досягненням та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!