12-14 грудня у Тернополі відбудеться фестиваль імпровізаційної музики JazzBez

У Тернополі відбудеться XXV Міжнародний транскордонний фестиваль імпровізаційної музики JazzBez. Захід пройде 12-13-14 грудня та об’єднає різні звучання. Зокрема під час музичного фестивалю можна буде почути мелодії рідного Криму та берлінський вайб, джазові стандарти та експерименти, польсько-кубинський мікс.

12-го та 13-го грудня захід відбудеться у Тернопільському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.14-го грудня музичні гурти виступатимуть на сцені креативного кластеру «Nа пошті»

ПРОГРАМА:

12 грудня 18:00 – Драматичний театр

Jazz in Kyiv Band за участі Олексія Когана (Україна)
Ganna (Німеччина – Україна)

Квитки на перший день фестивалю: https://concert.ua/uk/event/jazzbez-u-ternopoli-2025

13 грудня 18:00 – ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР

Ninja Episkopat (Польща)
Usein Bekirov Quintet (Україна)

Квитки на другий день фестивалю:https://concert.ua/…/drugii-den-xxv-festivalyu-jazzbezz…

14 грудня 18:00 – Nа пошті креативний кластер

Francesco Beccaro Quartet (Німеччина – Італія)
Widnokres x Roland Abreu x Luis Nubiola (Польща-Куба)

Квитки на третій день фестивалю:https://concert.ua/…/tretii-den-xxv-mizhnarodnogo…

Організаторами заходу є Тернопільська міська рада, Мистецьке об’єднання «Коза» та музичний центр «Бастер». Музичний фестиваль відбудеться за підтримки Resilience Fund Goethe-institut і Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку.

Вам також може сподобатися