Тернополянка спокусилася на чужий смартфон: жінці загрожує до восьми років позбавлення волі
На лінію 102 надійшло повідомлення від жительки обласного центру про те, що в супермаркеті вона забула пакет з особистими речами, серед яких дорогий смартфон, а коли повернулася – не знайшла. Сума завданих збитків – 10 тисяч гривень.
Оперативники Тернопільського районного управління поліції встановили, що спокусилася на майно потерпілої 67-річна тернополянка. Жінка побачила чужий пакет, заглянула всередину, побачила засіб зв’язку і забрала додому.
За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження відповідно до частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Фігурантці повідомлено про підозру. Триває досудове розслідування.