У тернопільських ВНЗ стартувала вступна кампанія

vstup1111 липня по всій Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальньих закладів. Абітурієнти зможуть подавати документи до 28 липня.

Проте традиційного штурмування абітурієнтами і їх батьками приймальних комісій цьогоріч немає. Це сталося тому, що ВНЗ змінили умови вступу на перший курс.

Зокрема, якщо минулі роки документи можна було подавати особисто або он-лайн, то зараз зареєструватися на вступ дозволено тільки через інтернет. Виключення стосуються абітурієнтів, які не мають доступу до ком’пютера чи інтернету і змушені приїжджати в університет, щоб там зареєструвати свою заяву. Окрім того паперовий варіант документів можуть подавати ті, хто вже точно визначився з місцем навчання.

Загалом, абітурієнт зможе подати аж 15 заяв на 5 різних спеціальностей у будь-які університети за власним бажанням.

Довідково

Подача документів  для участі в конкурсі на вступ до вищих навчальних закладах України здійснюватиметься з 11 липня за посиланням: http://ez.osvitavsim.org.ua/ .

Покрокову інструкцію по роботі з системою електронної подачі заяв у ВНЗ в 2016 році можна знайти за посиланням

Джерело: Тернополяни

Вам також може сподобатися